Postup

Co se děje po té, co nás kontaktujete?

1. Vytipování vhodných aut na trhu

Budeme od Vás potřebovat vstupní parametry: cenový limit, typ a velikost vozu, předpokládané použití (městský provoz, dálkové jízdy...), případně další konkrétní požadavky (pouze červený lak atd.). 

V české inzerci je denně v nabídce více než 76 000 vozidel. Prohledáme veškeré databáze a rovnou vyřadíme chronicky poruchové modely a motory

Vy od nás obdržíte přehlednou tabulku vozů s interním komentářem. Ve zpětné vazbě poprosíme o označení modelů, na něž se budeme následně při koupi soustředit.

2. Analýza trhu před výjezdem

Vzhledem k tomu, že nabídka vozidel se denně mění, je zapotřebí, abychom pracovali s aktuálními daty. Tři dny před výjezdem vyhledáme konkrétní automobily a odsouhlasíme si, kterými se budeme zabývat. 

3. Telefonické ověření nabídek

Jelikož se v inzertní nabídce (zejména největších autobazarů) rozšířil nešvar v podobě fiktivních nabídek, pracovní den před výjezdem voláme inzerentům.

Na základě zjištěných informací sestavíme (geograficky) plán výjezdu tak, aby na trase bylo co nejvíce výhodných nabídek.

Protože musíme pracovat efektivně, snažíme se logisticky sestavit výjezd tak, abychom se dostali co nejdříve k pěknému vozu a najeli co nejméně kilometrů. Proto jsme na první nabídce hned brzy ráno.

4. Výjezd

Cílem výjezdu, který absolvujeme s Vámi, je koupě nejlepšího vozu z nabídky. 

Nezbytnou součástí výjezdu je expertiza vozidel. Na místě ověříme doklady, zkontrolujeme technický stav, speciálním přístrojem proměříme tloušťku laku pro zjištění originality dílů a absolvujeme zkušební jízdu. Ihned po jízdě od nás dostanete komentář stavu s výčtem zjištěných nedostatků a společně zhodnotíme dojmy z auta.

5. Nákup

Pokud se po prověření rozhodnete ke koupi, vyjednáme Vám za Vaší přítomnosti co nejlepší podmínky, jaké umíme. Zkontrolujeme veškeré dokumenty, které jsou předkládány k podpisu. Poradíme a asistujeme při nezbytných formalitách (pojištění, evidenční kontrola, přepis v registru). 

Pavel Oravec - expertiza vozidel; pavel@kupmiauto.cz, +420 773 499 000
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky